Café Stoelen Hout
Café stoel thonet model classico stoel nummer 214 in drie kleuren beukenhout
print pagina
meer afbeeldingen
Stel ons hierover een vraag
Een klassieke cafe stoel, als Thonet stoel staat hij bekend als de Weense koffiehuis stoel nummer 14.
Cafe stoel Thonet met gebogen rugleuning.
Dit model staat ook bekend als de Thonet Classico
Barkruk Tony / Thonet.Beukenhouten stoel voor cafe en restaurant. Leverbaar in de kleuren antiek finish, naturel, kersen en bruin. Wij hebben ook bijpassende Thonet barkrukken voor een uniform horecameubilair. |
|
Thonet viert de 150ste verjaardag van de beroemde Weense koffiehuisstoel model Nr. 14 (tegenwoordig 214) met een wereldwijde fotowedstrijd waaraan iedereen kan deelnemen. Hoofdprijs is een reis naar New York, tweede prijs een reis naar het Thonet museum en de fabriek in Frankenberg (Duitsland), waar men zelf een 214 mag buigen. Naast deze prijzen zijn er nog vele andere prijzen te winnen. De 214 beste foto’s worden gebundeld in een speciaal jubileumboekje. Meer informatie is vanaf 15 april te vinden op www.214x214.com of www.thonet.eu. De wedstrijd start op 15 april 2009 en deelname sluit op 31 december 2009. De meest beroemde stoel ter wereld, stoel nr 14, tegenwoordig model 214, viert zijn 150ste verjaardag. Meer dan 50 miljoen originele exemplaren van deze Weense koffiehuisstoel zijn tot nu toe geproduceerd, waarbij het enorme aantal kopiën van deze klassieker uit de meubelgeschiedenis niet is meegerekend.
Toen Michael Thonet in 1859 in Wenen zijn ‚stoel voor de massa Nr. 14’ presenteerde, kon hij niet weten dat hij dé stoel ontworpen had, waarvan de meeste exemplaren ooit zijn verkocht. Sinds 1859 is deze stoel van massief gebogen hout ononderbroken in de Thonet fabriek in Frankenberg in productie.
Overal ter wereld is deze stoel te vinden, bij mensen thuis, in openbare gebouwen en horecagelegenheden, in Azië, Australië, Afrika, Noord- en Zuid Amerika en vanzelfsprekend Europa. Deelnemen Een ieder (hobbyfotografen en professionele fotografen) die in het bezit is van de originele Thonet koffiehuisstoel model 214 (voorheen Nr. 14) of iemand kent met deze stoel, kan deelnemen door een digitale foto van deze stoel met een kort verhaal ter illustratie in te zenden. Deelnemers maken hun mooiste, meest originele, meest bijzondere foto van Thonet stoel 214. Dit kan een foto zijn van de stoel in huis of op lokatie zoals een stoel op het ijs tijdens het schaatsen.
Eigenlijk zijn alle soorten foto’s mogelijk, als er maar één of meerdere Thonet 214 stoelen op te zien zijn.
Op de website www.214x214.com kan men vanaf 15 april 2009 de foto en tekst uploaden. Op deze website staan de voorwaarden voor deelname en diverse voorbeelden van foto’s.
Ook staan alle te winnen prijzen vermeld. De 214 beste en meest originele foto’s worden gebundeld in een speciaal jubileumboekje. De jury bestaat uit ontwerper James Irvine en leden van de familie Thonet.
Deze informatie komt van de http://www.thonet.de/nl/pers/nieuws.html
| Meubilair specificaties | |
| Bestelnummer | Café stoel Thonet 214 koffiehuis stoel |
|---|---|
| Zitting | Deze café stoelen hebben een zitting van beukenhout zoals alle Thonet café koffiehuis stoelen |
| Kleur | De Thonet café stoelen zijn verkrijgbaar in bruin, kersen en naturel beukenhout |
Meer afbeeldingen en gegevens
Wij bevelen aan:
» Transport horeca projectmeubilair en tuinmeubelen
Kosten : Voor de aanschaf van Uw horeca terras en tuinmeubilair dient U rekening te houden met de btw en transportkosten.
Transport horecameubilair buitenland, terrasmeubilair internationaal transport :
Meer informatie over het transport van terrasmeubilair, horecameubilair en tuinmeubelen: |
» Terras Stoelen
Wat is uw mening over onze horecameubilair webwinkel ?
|


















